CARIERE

Vino alaturi de noi! Iti oferim un mediu dinamic, organizat si in continua crestere. Oamenii sunt preocuparea noastra principala, fie clienti sau angajati.

Completeaza formularul online pentru a te planifica la interviul de angajare.

  • BUCURESTI
  • CRAIOVA
  • ZIMNICEA
  • 2 posturi vacante

    1. PROIECTANT MOBILIER - 1 post

    2. DESIGNER INTERIOR - 1 post

    Responsabilitati/experienta:
      - Design de Produs
      - Experienta minima in domeniu

    Abilitati:
      - Cunoasterea cel putin a uneaia dintre aplicatiile urmatoare: Autocad, Autodesk 3ds Max, Photoshop

    Loc de munca:

      - Bucuresti (se deconteaza toate cheltuielile de naveta)

    Beneficii: Salariu fix + Extra beneficii

    CV: online@tamos.ro
    Informatii suplimentare: 0744.405.396

    Aplica online

  • 1 post vacant

    1. CONSULTANT VANZARI - 1 post

    Responsabilitati:
      - Consultanta de vanzari in showroom

      - Intocmirea documentelor necesare finalizarii vanzarii

    Abilitati:  Cunostinte utilizare PC, experienta vanzari

    Locul de munca si programul de lucru:  Craiova, Bdul. Decebal nr. 85 (in incinta Metal Lemn), Luni-vineri 10.00 - 18.00

    Beneficii: Salariu fix + comision vanzari

    CVonline@tamos.ro
    Informatii suplimentare: 0744.365.605

  • 3 posturi vacante

    1. PROIECTANT, DESIGNER INTERIOR - 2 post

    2. FOTOGRAF - 1 post

    Responsabilitati/experienta:   - Design de Produs   - Experienta minima in domeniu

    Abilitati:   - Cunoasterea cel putin a uneaia dintre aplicatiile urmatoare: Autocad, Autodesk 3ds Max, Photoshop, Illustrator, Premiere Pro, After Effects

      - Zimnicea (se deconteaza toate cheltuielile de naveta)

    CV: online@tamos.ro
    Informatii suplimentare: 0744.405.396